Paykwik Nedir?

Paykwik Nedir

Paykwik Nedir?

Paykwik Nedir? dediğimizde onu online alışverişler ile bir bütün olarak düşünmeliyiz. Online alışveriş artık günümüzün gerçeği haline geldi. Bu tarz alışverişlerde, özellikle ödemelerde, kullanıcıların dikkat ettikleri en önemli durumun ise tamamen güvenlik üzerine kurulduğunu söyleyebiliriz.

Güvenli online alışveriş artık en çok aranan özellik oldu ve buna göre de Paykwik gibi ön ödemeli sanal kart şeklindeki ödeme yöntemleri bu nokta popülerlik kazanmış oldu.

Paykwik Sanal Kart dediğimizde karşımıza önceden tanımlı, mesela 100 € değerinde, 16 haneli sanal kart kodu çıkmaktadır. O halde Paykwik nedir, 16 hanel dijital koddan başka bir şey değildir.

Bu sanal kart bizlere hiçbir kimlik bilgisi olmadan, hiçbir dolandırılma riski olmadan, örneğin 100 € değerinde alışveriş imkânı sağlamaktadır.

Kimlik bilgisi paylaşımı olmadan, yalnızca harcamak istediğimiz tutarda bir Paykwik Sanal Kart tüm alışverişlerimizi güvenli hale getirmektedir.

Paykwik neden güvenli? Detaylı inceleme için En Güvenilir Paykwik yazımızı okuyun.

Paykwik Güvenli Alışveriş noktasında bize kesinlikle kolaylık sağlıyor. Özellikle Türkiye içinde Paykwik, müşterilerinin kimlik bilgilerini açık etmeden onlara güvenli alışveriş keyfini yaşatmaya öncülük ettiğini söyleyebiliriz.

Paykwik Nedir? Paykwik Avantajları Nelerdir?

Hızlı ve kolay satın alınmasının yanında Paykwik kartlarını avantajlı kılan nokta tam anlamıyla güvenlik sağlamasıdır. Kimlik bilgilerinizi tamamen korur, hiç bir şekilde kimlik ya da kredi kartı bilgilerinizi kullanmanız gerekmez.

Para biriminin Euro para birimine endeksli olması ile birlikte kart kodunuz her zaman satın aldığınız euro değerini korur. Euro/TL kurundaki dalgalanmalar ya da değer kayıpları Paykwik kartınıza yansımaz. Örneğin 100 Euro değerindeki kartınız her zaman 100 Euro değerinde kalır.

Paykwik kartlarının kullanımı da oldukça basittir. Satın alma işlemi yapacağınız web sitesinde ödeme yöntemleri kısmından Paykwik’i seçip, kodunuzu ilgili alana girdikten sonra bakiyeniz anında yüklenir.

Kısaca listeleyecek olursak Paykwik Kart kullanmanın avantajları;

 1. Hızlı ve Kolay Satın Alınır
 2. Kimlik Bilgisi Gerektirmez
 3. Kredi Kartı Bilgisi Gerektirmez
 4. Para Değeri Kaybetmez

Not: PaykwikGlobal.Com satın alma işlemi yaptığınız web sitesinin güvenilirliğinden sorumlu değildir.

Nereden Alınır?

Paykwik ön ödemeli kart almak için öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken nokta Paykwik Bayi web sitesinin kesinlikle Paykwik Resmi Bayi olmasıdır.

Resmi Paykwik Bayilerine de buradan ulaşabilirsiniz. 

Türkiye’de her sektörde olduğu gibi, bu alanda da pek çok kötü niyetli satıcı ile karşılaşabilirsiniz. Paykwik nedir dediğinizde bile hiç bir yanıt alamayacağınız satıcılardan uzak durmalısınız.

Arama motorları üzerinden ulaştığınız herhangi bir internet sitesinden sanal kart satın alma işlemi yaparken, işlem yapacağınız sitenin SSL Sertifikası olmasına dikkat edin. SSL Sertifikası internet alışverişlerini, kişisel bilgilerinizi ve işlemlerinizi güvence altına alan bir şifreleme yöntemidir.

Paykwik Türkiye’den Nasıl Satın Alınır?

Paykwik’i Türkiye’den satın almak için, Türkiye’de Paykwik Türkiye olarak hizmet servisi veren resmi Paykwik Bayilerinin internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Bu hizmeti sağlayan bayiilerin hemen hepsi hızlı dönüşüm ve en güvenilir Paykwik ‘i sağlamak adına işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu durum aynı zamanda kullanıcılarına en ucuz Paykwik sanal kart kodu sağlamak adına da hizmet vermektedir.

Hızlı Paykwik Satın Almak için Paykwik Fiyatları sayfasına göz atın.

Paykwik Türkiye bağlamında hizmet veren pek çok web sitesi bulabilirsiniz. Bunların arasında, tabi ki resmi bayiliğini buradan kontrol ettikten sonra, hemen her internet sitesinden Paykwik kodu için alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm bu web sitelerinin arasında, alışverişin öncesinde, sürecinde ve sonrasındaki desteği ile PaykwikGlobal en güvenilir ve en ucuz Paykwik alışverişleriniz için sizlere hizmet vermektedir.

Gerçekten Güvenli mi?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, dijital ödeme çözümleri arasında bu kartları öne çıkaran özelliği güvenilir olması. Hatta ön ödemeli Paykwik kartlarının ortaya çıkma sebebi, kullanıcılarına internet üzerinde güvenli alışveriş sağlamaktır.

Kimlik bilgileriniz, kişisel bilgileriniz ya da kredi kartı bilgilerinizi alışveriş işlemlerini sırasında kullanmazsınız. Yalnızca 16 haneli dijital kodunuzu ödeme ekranına girerek işleminizi gerçekleştirirsiniz.

Neden güvenli olduğu hakkında detaylı inceleme için Paykwik Güvenli Mi? yazımızı okuyabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Ön ödemeli kartların yaygınlaşması ile birlikte internet alışverişlerinde pek çok platform Paykwik ve diğer ön ödemeli kartların kullanımına olanak sağlamaya başladı. Özellikle online oyunlar için bu ödeme yöntemleri öncelik taşımaktadır.

Kullanabileceğiniz bazı örnek platformlar burada listelenmektedir.

 • Steam
 • Facebook
 • Skype
 • Zynga
 • League of Legends
 • World of Warcraft
 • Sea Fight
 • AdventureQuest Worlds
 • Dark Orbit
 • Dota 2
 • Rebtel
 • Trivian

pg-logo