Paykwik Nasıl Satın Alınır? Paykwik Satın Alma Kılavuzu [2020]

Paykwik Satın Al

Ön ödemeli kartlar basitçe anlatılırsa, tıpkı kredi kartları gibi nakit para taşımanın yerine kullanılan sanal kartlardır. Paykwik satın aldığınızda aslında dijital bir kod almış olursunuz. Kredi kartlarından farklı olarak bu kartların limitini önceden belirleyerek hem güvenlik açısından avantaj sağlanır hem de kullanıcıya etkili bir bütçe yönetimi fırsatı sağlar. En güvenilir ödemi yöntemi olarak Türkiye’de Paykwik ön ödemeli sanal kartları tercih ediliyor. Paykwik Satın Al işlemi için gerçekleştirilmesi gerek adımları bu yazımızda inceleyeceğiz.

Paykwik Nedir?

Paykwik kartları, bakiyesi önceden belirlenen ve 16 haneden oluşan tek kullanımlık sanal kart kodudur. Dilediğiniz miktarda Paykwik Satın Al işlemini gerçekleştirdikten sonra aynı para internet alışverişini yalnızca bu kodu girerek gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Satın Al işleminden önce detaylı Paykwik Nedir yazısını okuyun.

Neden Paykwik Satın Almalısınız?

Bütün işlemlerimizi internet üzerinden gerçekleştirdiğimiz bu dönemde, her şey çok kolay olabilir. Ancak interneti yalnızca iyi niyetli insanlar kullanmıyor. Kötü niyetli internet korsanları, kullanıcıların kredi kartı bilgilerini çalarak kendilerine gelir elde edebiliyor. Bu noktada internet alışverişlerinde güvenlik en önemli sorunumuz.

Paykwik kullanımının en büyük avantajı internet alışverişlerinin güvenliğini sağlamasıdır. Kişisel bilgileriniz ya da Kredi Kartı bilgileriniz olmadan internet üzerinde alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Üstelik, Euro kuru ile alışveriş yapmanızı sağlayarak paranızın değer kaybetmesini önler.

Hızlı ve kolay kullanımı, ön ödemeli Paykwik sanal kartlarının bir diğer önemli avantajıdır. İnternet kullanımı zaten hayatımızı kolaylaştırmış durumda. Her şey çok hızlı ve kolay. Paykwik kullanırken tek yapmanız gereken, önceden bakiyesini belirlediğiniz kodu ödeme kısmına yapıştırmanız yeterlidir.

4 Adımda Paykwik Satın Al

Paykwik Satın Al işlemleri oldukça hızlı ve kolaydır. Kimlik bilgisi ya da kredi kartı bilgisi paylaşmadığınız için güvenli, para değerini kaybetmemesi ile avantajlı olan Paykwik kartlarınızı satın almak da aynı derecede hızlı ve kolaydır. Paykwik satın alabilmeniz için gerçekleştirmeniz gereken 4 adım bulunuyor.

1. Paketini Seç

Paykwik satın almadan önce yapmanız gereken ilk iş Paykwik Fiyatları sayfasını ziyaret ederek size uygun kart paketini seçmektir. Dilediğiniz bakiyeyi ve ücretini karşılaştırarak size uygun kartı seçin.

2. Ödemeni Yap

Size uygun Paykwik paketini seçtikten sonra, müşteri temsilciniz ile WhatsApp ya da Canlı Destek üzerinden iletişime geçerek, yine size uygun ödeme yöntemi ile dilediğiniz paketin ödemesini gerçekleştirin.

3. Ödemeni Bildir

Paketine uygun ödemeni yaptıktan sonra, Canlı Destek ya da WhatsApp üzerinden tekrar müşteri temsilcin ile iletişime geçerek, ödemenizi müşteri temsilcilerinize bildirin. Unutmayın, müşteri temsilciniz size yardımcı olmak için bekliyor.

4. Paykwik Kartını Al

Ödemeniz kontrol edildikten sonra müşteri temsilciniz, bir kaç saniye içinde tercih ettiğiniz iletişim bölümünden size Paykwik kodunuzu teslim edecektir. Bu kart bilgisini işlem yapacağınız internet sitesine girerek hızlı ve kolay kullanımını sağlayabilir, güvenli online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

pg-logo