Paykwik WhatsApp ile Nasıl Alınır?

Paykwik WhatsApp

Ön ödemeli sanal kartlar arasında en çok tercih edilen Paykwik dijital kodlarını satın alırken kullanılan bir çok yöntem var. Bunlardan bir tanesi olan Paykwik WhatsApp ile satın alma işlemini detaylı olarak inceleyeceğiz.

Paykwik Nedir?

İncelemeye başlamadan önce kısaca Paykwik hakkında bilgi sahibi olmanız önemli. İlk önce bu kartların ne olduğundan bahsedelim.

Detaylı inceleme için Paykwik Nedir yazısını okuyun.

İnternet üzerinden alışveriş yapmanın kolaylığı ile ortaya çıkan, işlem yapılan platformun güvenilir olup olmaması sorunları , ön ödemeli dijital kartları doğurmuştur.

Ön ödemeli dijital kartlar, herhangi bir ürün satın aldığınız platforma kişisel bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı sağlar. Paykwik, bu noktada tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ödeme çözümlerinden bir tanesidir.

Dijital olarak oluşturulan ve para değeri önceden tanımlanan Paykwik, euro para birimine bağlı, 16 haneli bir dijital pindir. Bu dijital kod sayesinde internet üzerinden güvenli bir şekilde ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Kart Kullanmanın Avantajları

İnternet üzerinden alışveriş yapmanın ne kadar avantajlı olduğunu biliyoruz. Hem hızlı, hem de kolaydır. Fakat Paykwik kartlarını öne çıkaran özelliği hızlı ve kolay kullanımı olması değildir. Bu sanal kartları avantajlı kılan en büyük özelliği güvenilirliğidir.

Alışverişlerinizde Paykwik Kart kullanırken, öncelikle kimlik ya da kredi kartı bilgisi paylaşmazsınız. Satın almak istediğiniz ürünü seçtiniz, ödeme kısmına geldiniz. Tek yapmanız gerek 16 haneli kodunuzu ilgili alana girmektir. İnternet sitesinin bu kod ile herhangi bir bilgiye ulaşması mümkün değildir.

Bir diğer ana avantajı ise paranızın değer kaybetmemesidir. Oluşturulan kodların karşılığı euro para biriminde olduğu için, ülkemizde gerçekleşen kur dalgalanmalarından etkilenmemiş olursunuz.

Paykwik WhatsApp Hattı

Günümüz dünyası, teknoloji dünyası oldu. WhatsApp uygulaması da dünyanın en çok kullanılan iletişim teknolojisi haline geldi. Gündelik hayatın her noktasında olan bu uygulamayı, işletmeler de hem müşterilerine kolaylık, hem de güvenilirlik sağlamak adına kullanıyor.

Paykwik satın almanın bir kaç yolundan bir tanesi olan Paykwik WhatsApp Hattı, aslında en yaygın olan yöntemdir. Aynı zamanda en kolayı da diyebiliriz.

Yapmanız gereken işlem çok basit. Paykwik Fiyatları listesinden seçtiğiniz paketin tutarını havale ile gönderdikten sonra WhatsApp hattı üzerinden müşteri temsilcinize ulaşır ve Paykwik kodunuzu alırsınız.

Kısaca listelersek;

  1. Sana uygun paketi seç
  2. Ödemeni yap
  3. Paykwik WhatsApp Hattı ile kodunu al

WhatsApp ile müşteri temsilcinize ulaşın, işlemlerinizi daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli şekilde gerçekleştirin.


pg-logo