Yasal Uyarı

PaykwikGlobal.Com internet sitesinde satışa sunulan ön ödemeli paykwik kartlarının kullanım koşullarını ve yasal uyarıları okumaktasınız.

Kullanım Koşulları

PaykwikGlobal web sitesinden yapacağınız alışverişlerinizden elde edeceğiniz 16 haneli pin kodunu Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarını ihlal et

meden, hukuka uygun şekilde ve yasal amaçlı olarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve hukuka aykırı, suç teşkil eden alanlarda kullanılan pin kodları için PaykwikGlobal.Com web sitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Paykwik ile ödeme yaptığınız web sitesinin içeriği, amacı ve hukuka uygunluğu PaykwikGlobal.Com sorumluluğunda değildir. Paykwik ödeme yöntemini kullanacağınız alan ve yöntemlerin kanuna uygun olması sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Paykwik ile ödeme yapacağınız web siteleri veya oyun hizmetlerinin servis sağlayıcıları ya da ürün satıcıları PaykwikGlobal.Com sorumluluğunda değildir. Web sitemiz, farklı web sitelerinde paykwik ödeme yöntemi geçerliliği veya işleminizin tamamlanması yönünde bir garanti veremez.

 

Kullanımı Yasak Faaliyetler

  • Yasaları, yönetmelikleri, kararnameleri veya düzenlemeleri ihlal eden faaliyetler.
  • Narkotik, steroid, belirli kontrollerden geçirilen maddeler veya tüketici güvenliğini tehlikeye atabilecek diğer ürünler, uyuşturucu malzemeleri, kişileri yasa dışı eylemler konusunda cesaretlendirecek, bu tür eylemlere teşvik edecek veya bu konuda bilgilendirecek ürünler, dijital ve sanal ürünler dahil olmak üzere çalıntı ürünler, bir suça ilişkin nefret, şiddet, hoşgörüsüzlük veya parasal suistimali destekleyen ürünler, müstehcen olarak değerlendirilen ürünler, telif haklarını, ticari marka haklarını, açıklık veya gizlilik haklarını veya herhangi bir hükümetin yasalarınca korunan diğer mülkiyet haklarını ihlal eden ürünler, cinsel eğilimlere yönelik malzemeler veya hizmetler, mühimmat, ateşli silahlar veya ateşli silah parçaları ve aksesuarları ya da geçerli yasalarca düzenlenmiş bazı silahlar ve bıçakların satışı ile ilgili işlemler.
  • Yürürlükteki yasaları ihlal ederek üçüncü tarafların kişisel bilgilerini ifşa eden, saadet zincirlerine, ve diğer “hızlı zengin olma” planlarına ya da bazı çok düzeyli pazarlama programlarına ilişkin, gelir veya loto sözleşmelerine, taksit sistemlerine, sınır ötesi bankacılık veya kredi kartı borçlarını finanse etme veya yeniden finanse etmeye ilişkin, satıcının ürün üzerinde denetimi veya sahipliği olmadan önce ürünlerin satılmasına ilişkin, mağazalar yerine ödeme alan ödeme işleyicilerine ilişkin, seyahat çekleri veya banka havalelerine ilişkin, döviz bozmaya veya işletmelerin çeklerini bozdurmaya ilişkin işlemleri veya kredi düzeltmeye veya borç takası hizmetleri, kredi işlemleri veya sigorta faaliyetlerine ilişkin işlemlerin gerçekleştirilmesi.
  • Resmi kurumlar tarafından dolandırıcılık amaçlı olabileceği belirlenen ürünlerin veya hizmetlerin satılması.
  • Müşterilerin özellikle bu tür faaliyetlere yasal olarak izin verilen yargı yetki bölgelerinde bulunmadığı, kumarhane oyunları, spor iddiaları, at yarışları ve benzeri yarışlar, piyango biletleri, kumarın, beceri yarışmalarının (yasal olarak piyango tanımı olsun olmasın) ve piyangoların kullanıldığı diğer girişimler dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmaksızın, bir giriş ücreti ve ödülü olan kumar, oyun ve/veya başka herhangi bir faaliyet gerçekleştirilmesi.

PaykwikGlobal.Com web sitesinin sağladığı hizmetlerden yararlanan herkes yasal uyarıları ve kullanım koşullarını kabul eder ve aksi kullanımda yine tüm sorumluluğun kendisinde olacağını kabul eder.

 paykwik-global-logo